01 ژانویه

تفاوت های زیادی بین لباس های پلیر و هواداری فوتبال وجود دارد . ما در این مقاله یک سری از تفاوت ها و مزیت های این دو نمونه را ذکر میکنیم تا  تصمیم گیری های آگاهانه ای را در هنگام خرید بعدی خود انجام دهید.

در ابتدا باید به این نکته توجه کرد که چه کسی و برای چه کاری قرار است از این لباس ها استفاده کند. بدیهی است که لباس های پلیر AUTHENTIC برای بازیکنان حرفه ای و ورزشکاران طراحی شده اند . در حالی که لباس های هواداری به طور خاص برای طرفداران REPLICA  تولید شده اند. واضح است که بازیکنان و طرفداران نیازهای متنوعی از لباس ها دارند و در جزئیات طراحی مشخص است.

کیت های پلیر و کیت های هواداری بدون در نظر گرفتن سازنده در سه قسمت تفاوت عمده دارند. این قسمت ها شامل جنس پارچه، تن خور لباس  و آیتم های اضافی (آرم ، لوگو و غیره) بوده که هر کدام را جداگانه مثال خواهیم زد.

جنس پارچه

جزء اصلی هر لباس پارچه ای است که از آن ساخته شده است. در کیت های پلیر برای عبور هوا جنس پارچه حالت سوزنی داشته تا از عرق کردن زیاد بازیکن کاسته شود و همچنین سبک تر هستند.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید به وضوح تفاوت بین پارچه Climachill مورد استفاده در کیت پلیر(تصویر بالا) در مقایسه با پارچه Climacool در کیت هواداری (تصویر پایین) را میبینید. Climachill سبک تر، جریان هوا آزادتر است و خیلی سریعتر از Climacool خشک می شود.

تن خور مناسب

کیت های پلیر نسبت به کیت های هواداری منعطف تر هستند و لباس در تن بازیکن فرم مناسبتری را دارد . درصورتی که کیت های هواداری برای اینکه سایزهای مختلف افراد را پوشش دهند از هر سمت گشادتر هستند.

بنابراین بسته به اینکه لباسهای مورد علاقه خود را دوست دارید، مطمئنا انتخاب مناسب برای شماست.

کیت پلیر (سمت چپ) در مقایسه با کیت هواداری که در شانه و وسط لباس سایزش بیشتر می شود، فرم مناسبتری را دارد.

اضافات

هنگامی که به اضافات اشاره میکنیم، ما در مورد همه ویژگیهای طراحی اضافی صحبت میکنیم که از یک لباس به لباس دیگر متفاوت است. این همه چیز از آرم سازنده به تیم ، لگوی باشگاه ، نوارها وجزئیات دیگر است.

تصاویر زیر به خوبی تفاوت بین اضافات را نمایش میدهند:

 

با تمام توضیحات بالا اما چرا باید کیت هواداری را خرایداری کنیم؟

هواداران فوتبال که  ورزش حرفه ای نمیکنند  و یا تناسب اندام ورزشکاری ندارند طبیعتا احتیاجی به خرید کیت پلیر ندارند . چرا که کیت هواداری هم قیمت مناسب تری را دارد و هم به دلیل دوخت لوگو ، آرم و اضافات عمر و دوام بالاتری را نسبت به کیت پلیر دارند.

دیدگاه بگذارید